LNMM Komunikāciju nodaļas vadītāja Anna Balandina par LNMM mobilo aplikāciju

Kāpēc svarīgi sadarboties ar radošajām industrijām?

Tāpēc, ka šādu projektu nebūtu iespējams īstenot attiecīgajā kvalitātē un atbilstoši LNMM un projekta sponsoru ambīcijām bez starpdisciplināras komandas, kur katrs iesaistītais ir pieredzējis profesionālis savā jomā.

Iepriekš, izpētot pakalpojumu sniedzēju tirgu, secinājām, ka CUBE Mobile un Overly, kas projektam pievienojās uz augmented reality sadaļas izstrādi, ir vispieredzējušākie un pārliecinošākie savā nozarē, un mūsu gaidas attaisnojās. Pētot un analizējot līdz šim tapušās citu pasaules un Latvijas muzeju mobilās aplikācijas, bijām vienisprātis par to, ka muzeja mobilā aplikācija nevar būt mājas lapas kopija, tai ir jāpiedāvā unikāla jauna pieredze, atklājot bagātīgu un interesantu saturu. LNMM atbildība bija saturs, CUBE Mobile un Overly domāja par formu; galvenais fokuss: lietotājs. Ne viena, ne otra puse atsevišķi šādu projektu nevarētu realizēt tik veiksmīgi, svarīga ir sinerģija.

Kas ir pievienotā vērtība?

Jaunas, vērtīgas zināšanas un pieredze dizaina domāšanā un projekta vadībā motivētā, radošā un profesionālā komandā, radot unikālu muzeja produktu.

Ilgi dzīvotspējīgs un ērti lietojams instruments (aplikācija) muzeja satura interpretācijai.

Izaicinājumi

Pirmā reize vienmēr ir izaicinājums!

Attēls no Latvijas Nacionālā mākslas muzeja arhīva