Filma Dižais muzejs | Gaidot Zuzeum

Trešdien, 18. oktobrī plkst. 18.00 Mūkusalas mākslas salons aicina noskatīties filmu "Dižais muzejs" sadarbībā ar kinoprojektu Spektrs.  

Filma "Dižais muzejs" sniedz iespēju ielūkoties ikdienas dzīves tuvplānā vienā no pasaules ietekmīgākajām kultūras un mākslas iestādēm - Mākslas vēstures muzejā Vīnē, Austrijā. 

Pirms filmas ievadsaruna par muzeju lomu mūsdienās, kurā piedalās mākslas kritiķis Vilnis Vējš un muzeoloģe, domnīcas Creative Museum vadītāja Ineta Zelča Sīmansone, sarunu vada kuratore Līga Lindenbauma. 

Ieeja bez maksas. Vietu skaits ierobežots.

Lūgums savu dalību pasākumā pieteikt līdz 17. oktobrim, sūtot ziņu uz e-pastu: agnese.kleina@mmsalons.lv

 

Gaidot Zuzeum

No 11. līdz 21. oktobrim Mūkusalas Mākslas salonā darbojas topošā mākslas centra Zuzeum atvērtais birojs, kas interesentus iepazīstina ar "Zuzeum" veidošanas procesu. 
No sākotnējās idejas par Zuzānu kolekcijas apkopošanu vienās telpās Mūkusalas Mākslas salons ir izaudzis par privātu mākslas institūciju, kas pēc pāris gadiem pārcelsies uz jaunām telpām un pārtaps par mākslas centru "Zuzeum". Tā kodolu veidos Zuzānu kolekcija un Mūkusalas Mākslas salons – jau citā veidolā un ar citu nosaukumu.

 

Image: higlossentertainment.com.au