Prof. Deivida Fleminga meistarklase “Līderība 21. gadsimta muzejā”

10. maijā, plkst. 11:00 - 15:00 notiks prof. Deivida Fleminga meistarklase "Līderība 21. gadsimta muzejā".

Liverpūles Hope Universitātes publiskās vēstures profesors, agrākais Liverpūles muzeja direktors un ilggadējs Eiropas Muzeju Foruma valdes loceklis šajā meistarklasē pievērsīsies līderības un muzeja menedžmenta jautājumiem.

Prof. Deivids Flemings ir regulārs viesis Latvijā. Kopš viņa pirmā apmeklējuma Baltijas Muzeoloģijas skolas lektora lomā 2009. gada vasarā, Deivids ir piedalījies virknē domnīcas “Creative Museum” organizētu konferenču un menedžmenta līmeņa pieredzes apmaiņas pasākumu.

Meistarklasē aicināti piedalīties vidus karjeras muzeju un citu kultūras mantojuma institūciju speciālisti ar interesi par muzeju pārvaldību. Meistarklase seko domnīcas “Creative Museum” diskusiju sērijai par muzeju publisko kvalitāti ar pavadošo konferenci “Demokratizējot muzejus. Pārvaldība un publiskā kvalitāte”.

Meistarklase paredzēta 15 dalībniekiem.

Meistarklasi atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds. Notiek sadarbībā ar Žaņa Lipkes memoriālu.

Pieteikšanās līdz 1. maijam https://forms.gle/be9uiyEJ3FgFtAcC8

Foto Didzis Grodzs, dizains Edvards Percevs

Ineta Zelča Sīmansone

Domnīcas Creative Museum vadītāja | Creative Museum Director